Kam s peřinami? Zkuste osvědčené peřiňáky nebo komody

Ložnice představuje v řadě domácností polyfunkční místnost. V noci slouží ke spánku a ve dne jako obytný prostor. Pokud je tomu tak i u Vás, je potřeba vyřešit problém s přikrývkami a polštáři. Jestliže počítáte s obytnou ložnicí a chcete se vyvarovat předem bezradného řešení problému s uložením lůžkovin, měli byste tuto otázku řešit dříve, než uskutečníte samotné zařizování místnosti. Své problémy vyřešte praktickým peřiňákem. Tyto peřiňáky jsou klasické komody, které jsou konstruovány tak, aby se k lůžkovinám dostával po celou dobu uskladnění vzduch. Na našem trhu najdete široký výběr těchto výrobků, které jsou velmi kvalitní a v různém barevném a materiálovém provedení.

Peřiňák z lamina

Peřiňáky jsou stále oblíbené, protože poskytují jedinečný a praktický úložný prostor, který díky svým rozměrům přesně vyhovuje ukládání lůžkovin. S peřiňákem se snadno manipuluje. Žádné šuplíky a dvířka, prostě jednoduše odklopíte horní nebo boční část a je to!

Peřiňáky Snadno a rychle

Peřiňáky oceníte zejména tehdy, kdy není možnost uskladnit peřiny na posteli nebo když nechcete ložní prádlo jen tak ležet na posteli. Velmi dobře se hodí také do dětských pokojů, pokud nechcete ložní prádlo nechat na pospas dětským hrám. V naší nabídce najdete peřiňáky s klasickým otevíráním, tedy možností vyklopení čela pro co nejjednodušší manipulaci. Tyto praktické komody na ložní prádlo jsou navrženy tak, aby Vaše lůžkoviny větraly a byly pro Vás vždy po ruce. Komoda na uložení peřin a ložního prádla je praktickou součástí každé domácnosti. Vhodná je nejen do ložnic, ale především do dětských a studentských pokojů. Protože jsou tyto peřiňáky nízké, děti do nich snadno samy dosáhnou. 

Peřináč do dětského pokoje

Nově i tradičně

Klasické peřiňáky lze dnes vidět pouze v prostorných ložnicích, k jejichž vybavení byly využity komplexnější nábytkové systémy. Prostor k uložení přikrývek dnes nabízejí i vestavné skříně, které se často stávají součásti vybavení ložnic. Peřiňáky vypadají jako klasické komody nebo prádelník. Vnitřní část peřiňáku je nepředělená a má výklopnou část z horní nebo přední strany. Kvůli přístupu vzduchu mají vyvrtané díry nebo jsou v jejich konstrukci škvíry, kterými se do peřiňáku dostává vzduch. Peřiny a polštáře tak díky dobrému přístupu vzduchu nezatuchnou. Dbejte na hygienu! Úložné prostory by měly zahrnovat tři důležité požadavky. Měly by být na dosah, snadno dostupné a neměly by bránit přístupu vzduchu k lůžkovinám. Lůžka představují místo, kde je třeba udržovat maximální hygienu. Lůžkoviny v žádném případě neukládejte do úložných prostor dříve, než se vyvětrají. Lůžkoviny nasáklé potem uložené v uzavřeném prostoru představují ideální prostředí k množení bakterií a roztočů. Roztočům se nejvíce daří ve vlhkém prostředí, proto se ukládání lůžkovin nesmí podcenit.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *