Pravidelné čištění koberců pro vaše zdraví

Ať již jste alergik na různé roztoče a prach nebo ne, každý z nás chce mít doma čisté prostředí, které výrazně přispívá našemu zdraví. Velkým problémem tak v domácnostech bývají koberce, do kterých se snadno dostávají nečistoty a malý škůdci a mnohdy bývá velmi obtížné si s tímto problémem poradit  jen s malou výbavou čistících prostředků a vysavačů, které doma najdeme.

Bez hloubkového čištění koberců se mnohdy neobejdete

Hloubkové čištění koberců, které by nikdo z nás neměl podceňovat zvláště pokud vlastníte koberce s vysokým chlupem, nabízí firma Čištění koberců a sedaček Boček, u které si můžete vybrat ze širokého spektra profesionálních hloubkových uklízecích služeb interiéru i exteriéru. Své zaměstnance pravidelně školí a zaměřují se vždy na to, aby pracovaly s nejnovějšími čistícími stroji a prostředky na čištění koberců, které jdou navíc ruku v ruce s ekologií a mají minimální dopad na životní prostředí. Služby nabízí jednorázové či pravidelné služby a poradí si s domy, bytovými jednotkami, kancelářemi, zdravotnickými zařízeními či s takovými prostory, jako je např. sportovní či společenské centrum. Navíc vám ušetří spoustu času, protože zatímco firma Boček bude pracovat, vy se můžete soustředit na svoje aktivity.

Proč si vybrat firmu Boček?

Hloubkové čištění koberců, které firma Boček aplikuje u svých klientů je prováděno mokrým procesem čištění tzv. tepováním. Během tohoto procesu je čistící prostředek zapracován do vláken a až poté, co jsou nečistoty rozpuštěny je čistící prostředek z koberce vysát. Touto metodou vám rozzáří a obnoví vzhled koberce a regeneruje vlákno  a dokáže tak navrátit i starému a zašlému koberci krásný vzhled. Kromě samotného čištění koberců vám odstraní a eliminují zápach jak z koberců, tak z čalouněného nábytku a poskytují například i čištění sedaček. Své služby provádí po celé Praze a okolí a jsou velmi flexibilní.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *