Stěhování firmy se bez stěhovací firmy neobejde

Stěhování se bohužel neobejde bez starostí a vyžaduje čas na přípravu a pak především prostředky k samotnému stěhování. Pokud se stěhujete pouze z malého bytu a nemáte moc věcí, můžete si stěhování zařídit sami na sebe, i když to nebude moc komfortní a zabere vám to spoustu volného času. V případě stěhování firmy a kanceláří už se bez stěhovací firmy rozhodně neobejdete a pro tento nelehký proces jsou důležité dlouholeté zkušenosti, profesionalita a potřebné vybavení.

Stěhovací firma non-stop

Při výběru stěhovací firmy bývá většinou problém vše časově zkorigovat vzhledem k náročnému pracovnímu týdnu a obsazenosti stěhovacím firem o víkendech. Stěhování Podrazil nabízí stěhování non-stop a to napříč celou Českou republikou! Stěhovací firma si je vědoma toho, že přestěhování firmy či kanceláří musí proběhnout co nejsnadněji a nejrychleji, aby nedošlo k pozastavení stěhované firmy na dlouhou dobu a proto disponuje dostatečnému množství potřebného vybavení, se kterými jsou připraveni i na převoz velmi těžkých břemen, jako jsou například trezory či sochy.

Proč zrovna stěhovací firma Podrazil?

Kromě výhodné časové flexibility nabízí firma řadu výhod, u kterých se nemusíte bát, že zruinují váš připravený rozpočet na stěhování. Vzhledem k náročnosti přepravovaných předmětů v rámci jejich objemu, ale i z finančního hlediska, poskytuje stěhovací firma Podrazil pečlivé monitorování celého průběhu stěhování. Dále se můžete spolehnout na speciální přepravu PC sestav, důležitých šanonů s dokumenty či uměleckých předmětů, u kterých je důležité dbát na výjimečnou opatrnost. Veškeré stěhování v jejich režii je také zdarma pojištěno do 10 000 000 Kč s možností dalšího případného připojištění. Mezi další výhody patří:

  • prohlídka v místě firmy zdarma
  • demontáž a následná montáže kancelářských souborů
  • vypracování harmonogramu prací a kompletní cenové nabídky

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *