Výroba papírových obalů nejen pro firmy

Nejdůležitějším využitím papírových obalů je rozhodně ochrana zboží při skladování a přepravě již na skladě nebo na prodejně. Jelikož především během manipulace jsou krabice vystavovány náročným vlivům a většinou musejí být schopné udržet i velmi těžké zboží, je podstatné vybrat takové papírové krabice, které se svou kvalitou budou odolávat proti poničení či zvlhnutí a případně je posléze zákazník může používat dále pro své domácí potřeby pro skladování věcí nebo schovat pro případné stěhování. Krabice-praha vám nabízí velké množství papírových obalů, a to nejen nejprodávanějších typů.

Jaké papírové krabice vybrat?

Nejčastěji se setkáte s klopovými papírovými krabicemi a krabicemi s víkem. Klopové krabice jsou vyráběny z jednoho dílu přířezu, jehož součástí je víko i dno a jsou proto vhodné pro balení těžších předmětů, jelikož eliminují riziko protržení krabice. Dodávají se složené na plocho a jsou k okamžitému použití. Krabice s víkem se zavírají nasunutím jednotlivých dílů na sebe a z estetického hlediska jsou vhodnější, hodí se tudíž pro zboží, které rovnou v těchto uzavíratelných boxech poputuje k zákazníkům. Lepenkové krabice se vyrábí z třívrstvé vlnité lepenky (3VVL) nebo pětivrstvé vlnité lepenky (5VVL), přičemž pro přepravu a skladování lehčích produktů stačí krabice z třívrstvé vlnité lepenky. Pro mnohem těžší a náročnější zboží se vyplatí sáhnout po pětivrstvé vlnité lepence.

Papírové krabice vyrobené na míru

Pokud pro své potřeby firmy hledáte papírové krabice vyrobené na míru, krabice-praha poskytuje zakázkovou výrobu krabic přesně podle vašeho přání a potřeb. Díky správnému výběru velikosti krabice vyberete takové krabice, které přesně odpovídají velikosti přepravovaného zboží, tak budete moci také ušetřit na nákladech spojených s výplněmi do krabic, které je nutné použít právě v případě, že vaše zboží neodpovídá velikosti vámi dostupných krabic. Správná velikost pak může mít také pozitivní vliv na cenu krabice a ušetříte tak vy i váš zákazník.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *