Předokenní rolety Velux stále nejsou nedostatkovým zbožím

Ani parné dny nenadělaly paseku ve skladech a prodejnách se stínícími prvky, jako jsou předokenní rolety Velux, žaluzie a další ochranné prostředky před slunečním žárem. Snadná objednávka, rychlé dodání a jednoduchá montáž rolety zabrání přehřátí interiéru během letních dnů a stejně dobře poslouží během celého roku.  

V čem jsou předokenní rolety Velux unikátní?

Maximální využití předokenní rolety Velux během letních slunečních dní i v chladných zimních měsících dělá z tohoto důležitého domácího pomocníka téměř nepostradatelný ochranný i stínící prvek. Roleta dokáže v létě zachytit až 95 procent slunečních paprsků, a tím je zcela nemožné místnost přehřát. Snadným ovládáním lamel si sami určíte, kolik slunečních paprsků a v jaké intenzitě si přejete v místnosti mít. Opačné použití v zimě dovede umně ochránit interiér před pronikáním chladu skrz okenní tabule a rámy, stejně jako unikání tepla z místnosti ven.

Dalším pozitivem venkovní předokenní rolety Velux je redukce hluku a její schopnost spolehlivě zatemnit pokoj v době, kdy si potřebujete během dne odpočinout či se dospat po noční směně. Při montáži předokenní rolety Velux na střešní okno se prokáže její ochranná funkce. Okno bude chráněno při nepříznivých klimatických podmínkách – větru, dešti a krupobití.

Jednoduchá montáž umožňuje předokenní rolety Velux připevnit před okna bez složitých stavebních úprav kdykoliv. Rolety se dají zkombinovat s vnitřními žaluziemi nebo roletami tak, abyste nebyli odkázáni na vnější stínící prvek. Pohon předokenních rolet Velux je variabilní, a tak si dle uvážení a směru, do jakého jsou vaše okna situována, můžete vybrat solární pohon, manuální nebo elektrický. Vaše nové rolety tak mohou být zcela nezávislým prvkem na energiích.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *