Motorové pily Stihl pro všechny správné kutily

S probíhajícím jarem a blížícím se létem se každý správný kutil snaží zvelebovat svou zahradu a své okolí. V žádné výbavě ať již profesionála nebo amatéra by rozhodně neměla chybět motorová pila. Motorové pily se dají využít nejen na zahradě, ale také ve stavebnictví, lesnictví nebo v dílně. Pokud hledáte opravdu širokou nabídku motorových pil, motorové pily Stihl se pyšní velmi širokou škálou modelů, ve které si vybere opravdu každý. Pro všechny pily jsou využívány inovativní technologie a sofistikované funkce, které zpříjemní práci nejednomu všeumělovi.

Motorové pily využité v lesnictví

V oboru lesnictví jsou motorové pily určeny převážně ke kácení stromů a opracovávání dřeva. Tyto pily jsou přizpůsobeny k využití v silných porostech a pro tvrdé dřevo. Jejich spolehlivost spočívá v příznivé hmotnosti, jednoduché manipulaci a pohodlnému startování. V systémech motorových pil určených k lesnictví nalezneme dlouhodobý systém vzduchového filtru Stihl s kompenzátorem, který umožňuje dlouhé intervaly čištění. Ke snadnému ovládání přispívá boční zařízení umožňující napínání řetězu a systém ElastoStart pro lehké startování. Nabídka začíná již u lehkých typů motorových pil určených například pro těžbu menších kubator. Na své si také přijdou náročnější uživatelé, které využijí motorovou pilu pro činnosti jako je kapování.

Motorovou pilu kupuji poprvé

Pokud si s výběrem motorové pily nevíte rady, nemusíte věšet hlavu. Ve službách firmy Dobré pilky naleznete i možnost si motorovou pilu na místě vyzkoušet a seznámit se fungováním stroje. Pojistíte si tak, že domu budete vždy odcházet dostatečně informovaní a proškolení. Kromě instrukce, jak se stroji zacházet zaručuje firma rovněž autorizovaný záruční i pozáruční servis.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *