Ochrana životního prostředí nejen ve Vaší firmě se společností MERCED

Ochrana životního prostředí je v současnosti důležitým globálním tématem. Ekologické dopady průmyslové výroby se čím dál častěji ve společnosti diskutují a k řešení problému se přistupuje s pomocí vědeckých přístupů a moderních technologií. Slyšeli jste však už o společnosti, která by se touto problematikou zabývala a zároveň poskytovala poradenství a služby v tomto oboru?

Poradenské služby v oblasti životního prostředí Vaší firmě od společnosti MERCED

V dnešním světě plném technologií bohužel nestačí jen třídit odpad a omezit jízdu automobilem do práce pro ochranu naší planety. Společnost MERCED Vám pomůže v jakémkoliv řešení problému týkajícího se ochrany životního prostředí. Kromě oblasti ochrany životního prostředí se také zabývá likvidací ekologických škod. Vaší firmě je v rámci této problematiky schopna poskytnout komplexní poradenství či ji zastupovat při veškerých jednáních v rámci problémům s životním prostředí na všech úrovních orgánů státní správy.

Široké portfolio služeb společnosti MERCED

Společnost MERCED si je vědoma toho, že každý problém je třeba podchytit již od samého začátku. Součástí portfolia jejich služeb je tedy analýza rizik, která má stanovit rizika vyplývající pro lidské zdraví, jako je například kontaminace zeminy či podzemních vod. Na počátku celého procesu poradenství Vaší firmě v oblasti ochrany životního prostředí je vytvoření ekologického auditu, který posoudí dodržování platných ekologických právních předpisů a firemních norem. Součástí portfolia služeb společnosti MERCED je také monitoring vodních děl, průzkumy znečištění a další služby, které může Vaše firma využít a pomoci tak naší planetě!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *