Ve Velké chuchli byl dostaven komplex vil a domů na prodej

Ve Velké Chuchli, která je součástí městského obvodu Prahy 5, je nyní k dispozici nový komplex pro bydlení. Jsou to vily na prodej v Praze a také luxusní moderní domy. Komplex se skládá celkem ze třiceti bytových komplexů o užitné ploše 184 až 346 metrů čtverečních. Bydlení je vhodné jako jedno, ale i vícegenerační.

Vily na prodej se nacházejí přímo nad slavným Chuchelským závodištěm. Jedná se o klidnou lokalitu obklopenou přírodou, do centra se však dostanete za patnáct minut městskou hromadnou dopravou, na stanici Smíchovské nádraží. Komplex dává na výběr z následujících: 4+kk, 5+kk, 6+kk a také 7+kk zkombinované s 1+kk.

Co se nachází v okolí lokality?

Je zde řada obchodů, pošta, mateřská škola, základní škola, ordinace praktického lékaře, veterinárního lékaře, městská knihovna a další. Pokud byste se chtěli dostat autem například na pražské letiště, nebo na dálnici D1, rychle se na ni můžete napojit po pražském okruhu.

Co všechno je součástí komplexu

V rámci každého komplexu u vily na prodej najdete prostornou zahradu. Kromě jiného také jedno, či dvě garážová stání a další venkovní parkovací místa. Luxusní domy a vily na prodej jsou patrové. Pokud byste měli zájem o prohlídku, je zde připravena vzorová vila, ve které se všechny prohlídky uskutečňují. Kromě bytového komplexu u vily na prodej si můžete pořídit i samostatný pozemek s povolením ke stavbě nových vil.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *