Vypořádejte se efektivně se sněhovou nadílkou díky sněhové fréze Husqvarna

Všichni známe ranní shon, během kterého jsme rádi za každý ušetřený čas. Pokud bydlíte v domečku, v zimním období se k Vašem ranním povinnostem připojí rovněž odklízení spadaného sněhu. Ušetřete si čas a energii a s pomocí sněhové frézy se efektivně zbavte sněhové nadílky na zahradě Vašeho domu!

Jednostupňovou nebo dvoustupňovou sněhovou frézu?

Sněhové frézy se dělí na jednostupňové frézy a dvoustupňové frézy. Jednostupňová sněhová fréza Husqvarna se stane Vašim pomocníkem na pevném povrchu, jako je silnice, zámková dlažba nebo chodník. Její výkon není nijak převratný a není proto vhodná do náročnějších podmínek. Mezi její výhody však patří nízká hmotnost a snadná ovladatelnost. K odstranění velké zasněžené plochy s mnohdy až přemrzlým sněhem Vám poslouží dvoustupňová sněhová fréza Husqvarna. Ta si poradí i takovými podklady jako je travnatý nebo štěrkový povrch. Sněhovou frézu dvoustupňovou oceníte rovněž na chatě či chalupě, kde si poradí i s dlouho zanedbanou zasněženou plochou. Na úkor jejího výkonu musíte očekávat vyšší pořizovací cenu. 

Na jaké vlastnosti se při výběru sněhové frézy soustředit?

Když už máme vybranou sněhovou frézu jednostupňovou nebo dvoustupňovou můžeme se zaměřit na ostatní parametry. Pro práci na rovném povrchu Vám postačí sněhová fréza s kolečky. V opačném případě vsaďte raději na pásy, případně přídavná kolečka pro snazší manipulaci. Podle velikosti uklízené plochy vyberte vhodnou šířku záběru. Na běžnou příjezdovou cestu se hodí šířka záběru o délce cca 60 centimetrů. Při výběru sněhové frézy Husqvarna věnujte pozornost konstrukcí stroje, která je stěžejním bodem celého stroje. Mezi dostupné doplňkové funkce patří například přídavné světlomety pro lepší viditelnost nebo elektrický startér pro snazší startování.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *