Chraňte povrchy dřeva v interiéru i exteriéru s Barvy Osmo

Chystáte se k nějaké obměně či výstavbě ve Vašem domově a tíhnete k voňavému a  udržitelnému dřevu? Nezapomínejte vždy na dostatečnou ochranu dřevěných ploch! Toho nejlepšího výsledku docílíte s nátěrovými hmotami, olejovými lazurami a barvami od firmy Osmo.

Ochranné olejové lazury Osmo pro vnější povrchy dřeva

Postrádáte na své zahradě altán či pergolu pro odpočinek po práci a setkávání s rodinou? Na podzim přichází období zvelebování našich zahrad. Kromě správného výběru materiálu je důležitým aspektem povrch dostatečně chránit. Dřevěnou konstrukci ochráníte před přírodními vlivy jako je voda, UV záření a povětrnostní vlivy s pomocí ochranné olejové lazury Osmo. Zajistíte si tak dlouhověkost přístřešku a zachováte jeho krásný vzhled. Olejovou lazuru můžete také využít pro ochranu dřevěných fasád, balkónů, plotů či přístřešků pro auta.

S tvrdými voskovými oleji Osmo zachováte přírodní vzhled povrchu dřeva

Ztrácí povrchy ve Vaší kuchyni či podlahy v domě vzhled a barvu? Nebo se objevují známky poškrábání a dřevěné plochy si žádají zaslouženou ochranu? Pokud se vrhnete na obnovu kvality a vzhledu dřevěných povrchů ve vnitřních prostorách, oceníte všestranný tvrdý voskový olej Osmo. Nátěrová hmota zachovává přírodní vzhled povrchu dřeva a je odolná proti ošlapání a skvrnám. Zároveň odpuzuje vodu a nečistoty a nemusí Vám šedivět vlasy pokaždé, co se některému z členů rodiny povede na podlahu něco rozlít. 

Dekorační vosky Osmo vdechnou nový život do Vašeho domova

Toužíte po nějaké změně v domácnosti a nechcete se pouštět do složitých a nákladných rekonstrukcí? S dekoračním voskem Osmo dodáte Vaší dřevěné podlaze nový odstín a oživíte tak prostředí domova. Vybrat si můžete mezi decentními barvami jako je šedobéžová, černá nebo sněhová. Odvážnější jedinci se můžou pustit do barev jako je žlutá, zelená nebo červená.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *